Bez-minimum.info

Na dzień dziejszy (08.2011) forma programu stoi pod znakiem zapytania dlatego należy przemyśleć rejestracje w tyb programie (prawdopobnie scam).

Opis

Bez-minimum, w skrócie b-m założony został przez Gamelovera pod koniec listopada 2007 roku. Program stworzony został na skrypcie kasa gpt, lecz admin szybko wynokonał dobry krok zmieniając skrypt na CashCrusader. Głównym atutem programu przez cały czas były wypłaty bez minimum na konto PayPal. Niestety admin (i nie tylko On) napotkał wiele problemów z PayPal, co ostatecznie zakończyło się całkowitym zakazem korzystania z ich systemu. Koncepcja wypłat bez minimum z technicznych powodów nie mogła być kontynuowana, dlatego admin zgodnie z ankietą wprowadził niskie minima na polskie konta bankowe i AlertPay. Pozycje lidera get-paidu, zapewnia osoba admina, który jest bardzo kreatywny i pomysłowy. Codziennie możemy być zaskoczeni nowościami w programie, jak i świeżą dostawą reklam.
-------
Gamelover niestety ostatecznie zrezygnował z prowadzenia programu, znikając z świata getpaid. Program przejął MisterAngello poprzez kupno serwisu na allegro. Na dzień dzisiejszy w b-m wieje świeżością. Reklam jest całkiem sporo, a na wypłate czeka się zaledwie kilka dni.

Formy zarobku:

Dodatkowo:

Wypłata

Dowody wypłat? - TAK

[1] 0.50$    [2] 7.50pln    [3] 22.14pln    [4] 1.00$   
[5] 51.00pln    [6] 73.71pln    [7] 29.80pln    [8] 29.89pln   
[9] 140.00pln    [10] 97.50pln   

Opinie użytkowników:

"bez minimum to dobry program i dobry admin prowadzi go bardzo dobrze ...jest wiele roznych mozliwosci zarabiania dla tych ktorzy sie na tym znaja , ale nawet samotny klikacz ma szanse cos osiagnac bo jak sama nazwa wskazuje mozna dostac wyplate dosc szybko"
bozena5x

"Szybkie zarobki - w ciągu 1 dnia zarobiłam ponad 10 centów :), brak timera jest bardzo dużym atutem... No i przede wszystkim wypłaty bez minimum."
justynkapro

"Nawet bez poleconych system jest wart zainteresowania: Naprawde bardzo szybko mozna uzbierac pieniazki zarowno na reklame jak i wyplate (z powodu klopotow z kontem w PayPal admin ustanowil niskie minimum do wyplaty na polskie konta). Wiele form reklamy i ciekawa rzecz-dopalacz, czyli dostep do dodatkowych drozszych reklam za pomoca sms-a. A to nie wszystkie zalety tego programu - sprawdz sam."
egolden

Zapis do programu:bez-minimum.info


Opisy programów: Bez-minimum.info || Świat-Reklam.net || Adbiznes.com ||Złotówka.info || PayPerUse.eu
Artykuły: Skuteczne metody zdobywania poleconych || Wszystko o PTP!
Reklama: