Świat-reklam.net

Opis

Firma powstała pod koniec 2006 roku startując z całkiem dobrą grafiką i skryptem CC. Na pierwszy rzut oka rzucały się warunki programu: minimum 199zł! oraz maile o wartości ponad 10gr. Szykował się wielki hit lub wielki scam- pisali userzy. Racje mieli sceptycy- program po osiągęciu sporej bazy użytkoników bezczelnie zmienił się w program ADS ONLY, program w którym zarobki można wydać jedynie na reklame. Niechlubną egzystencje przerwał Pampers, który kupił program w czerwcu 2008 roku. W programie zostały zmienione warunki i grafika, strona zaczęła płacić. Dzisiejsza ilość reklam pozwala na najszybszy zarobek w dostępnych polskich programach get-paid.

W programie nastąpiło wiele zmian, większość pozytywnych między innymi zwiększenie liczby reklam, płatne zadania. Został dodany wymóg aktywności oraz zmienił się tryb naliczania kredytek w PTP.

Formy zarobku:

Ponadto:

Wypłata

Dowody wypłat? - TAK

[1] 12.51pln    [2] 10.00pln    [3] 10.00pln    [4] 10.00pln   
[5] 10.00pln    [6] 10.00pln    [7] 20.00pln    [8] 20.00pln   
[9] 20.00pln    [10] 20.00pln    [11] 30.00pln    [12] 100.00pln   

Opinie użytkowników:

"W pewien sposób nie podzielałem tego hurra-optymizmu związanego z tym serwisem. Ot, po prostu kolejny program który jest przereklamowany. Jakież było moje zaskoczenie już po paru dniach od zapisu - maile za grosika, dużo klików i oczywiście boskie, zabójczo nieziemskie PTP - jak na polski system zlicza fantastycznie kredytki i to za jaką stawkę - 1.5PLN za 1000 unikalnych odsłon. Taraz jestem tam codziennie i zaczynam klikanie właśnie od tego serwisu. Aż miło patrzeć jak zarobki rosną a w tym tempie 10 złotowe minimum osiągnę już niedługo. Zdecydowanie polecam."
egolden

" Swiat-reklam jest niewątpliwie pionierem w reklamach bez timera. Nie udało mi sie jeszcze uzbierać minimum do wypłaty, ale z dnia na dzień brakuje mi coraz mniej dzięki dużej ilości płatnych e-maili, płatnych i konkursowych klików. Swoje zarobki w Swiecie-reklam można zwiększyć dzięki konkursom oferowanym przez admina"
xshop

"Jestem już zarejestrowany w wielu serwisach i ten chyba jest zdecydowanie najlepszy. Plusy + dużo maili bez timerów i to płatnych po 1 gr. Saldo na koncie szybko rośnie. PTC również niczego sobie - dobrze płatne :) Myślę że admin poważnie podszedł do sprawy oferując takie warunki. Myślę ze Swiat-reklam wyznacza nowy standard wśród firm GPTR."
martinezz

Zapisz się:

www.swiat-reklam.net

Ostatnia aktualizacja opisu: 2011-08-13.Opisy programów: Bez-minimum.info || Świat-Reklam.net || Adbiznes.com ||Złotówka.info || PayPerUse.eu
Artykuły: Skuteczne metody zdobywania poleconych || Wszystko o PTP!
Reklama: